Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.

Dyrektor placówki

Zdjęcie

Karolina Kapałczyńska

Tel: 507030071

Licencja pośrednika nr 22383

O placówce

Jesteśmy placówką, należąca do sieci Twoje Centrum Nieruchomości. Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb Klientów oraz służenie pomocą  w realizacji zamierzeń, związanych z obrotem nieruchomościami. Łączymy pasję, zaangażowanie i profesjonalizm. Naszej pracy przyświeca jeden cel – chcemy być najlepsi, a miarą tego jest satysfakcja naszych Klientów.

Każda transakcja na rynku nieruchomości wiąże się z dużą odpowiedzialnością oraz trudną sztuką pogodzenia interesów stron przeprowadzających transakcję. Dla sprzedających ważna jest satysfakcja z uzyskanej ceny, dla właścicieli wynajmowanych nieruchomości - pewność, że trafiła ona w dobre ręce, a dla osób kupujących i wynajmujących nieruchomości – satysfakcja z dokonanego wyboru, bo od tego zależy ich jakość życia przez następne lata. Mając tego świadomość, dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz Klient był zadowolony ze współpracy z nami.

Specjalizacja placówki

Specjalizacja sprzedaż: Mieszkania, Domy, Lokale, Obiekty, Działki

Specjalizacja wynajem: Mieszkania, Domy, Lokale, ObiektyObszar działania